Reference

8 komentářů

 1. Anička hlídala mého kavalírka přes víkend a vše proběhlo v pořádku. Endy byl nadšený zahradou, psí kamarádkou a dlouhými procházkami. Byla jsem velmi spokojena, přístupem a přísunem informací, co se dělo. Za mě super.

 2. Anička nám hlídala tři týdny dům, zahradu a zakrslé králíky, morčata, ryby v rybníku i akvária v domě, holuby, kočku a rozmazleného zlatého retrívra. Vše nám zpět předala v naprostém pořádku – vzorně posekaná zahrada, naklizený dům a všechna zvířata pěla samou chválu:) Těšíme se na další dovolenou, protože víme, že se na ní můžeme plně spolehnout. Ájo díky. Kohoutovi a jejich ZOO.

 3. Anička mi hlídala mé dva psy – 3 letého flata Drisse a 10 měsíčního oříška (vendeesky baset) Prcka. Vzala si je k babičce na chatu a spolu s Mirandou si užili krásný týden. Dostávala jsem do Řecka zprávy a fotky. Aničko, moc děkuji a doufám, že příště zase.
  Helena Frankenbergerová

 4. Se slečnou Annou jsme se setkaly v rámci hodin tréninku mého štěňete v parku na Letné. Můj pejsek dělal již v rámci hodin pokroky a dozvěděla jsem se na tréninku spoustu užitečných rad, jak s ním komunikovat, udržet jeho pozornost apod. Ikdyž na hodinách bylo více pejsků současně, Anna ke každému z nich přistupovala individuálně a bylo také možné se s ní poradit ohledně individuálních problému mého pejska. Trénink rozhodně doporučuji 🙂

 5. Slečna Anna nám velmi pomohla s našimi psy, kteří si přinesli špatné zkušenosti z návštěv „cvičáků“. Věnovala se nám opravdu intenzivně a svědomitě. Oceňujeme především její individuální a pozitivní přístup. Se vším nám poradila a ukázala směr, jakým se psy pracovat. Nebyl problém ani v mailové korespondenci, kdy nám opravdu velmi podrobně poradila s naším problémem a zajistila nám potřebnou literaturu. Určitě si s ní rádi lekci zopakujeme. Nezbývá než slečnu Annu doporučit a jí přejeme spousty dalších spokojených „pejskařů“.

 6. Máme malého papillona Charlieho, je to náš první pes. Anička nám pomáhá radou, odbornou konzultací i praktickými ukázkami výcviku u nás doma. Oceňujeme její velkou ochotu, nadšení a nasazení pro věc, taktéž vstřícnost a flexibilitu. Jsme rádi, že se na ni můžeme kdykoliv obrátit.
  Aničko, moc děkujeme!
  Arnoštovi

 7. K Anně chodím na tréninky s pejskem přibližně čtvrt roku a udělali jsem velké pokroky. Je znát, že o trénování pejsků hodně ví a že jí to opravdu zajímá, dokáže mi se vším poradit. Neděláme pouze poslušnost, ale celkově se věnujeme rozvoji pejska, aby uměl přemýšlet a také jsem se seznámila se psími hlavolamy, které můj pejsek miluje. Anna má citlivý a respektující přístup, který se zaměřuje na pozitivní motivaci, lekce tak baví mě i pejska a vždycky mě povzbudí do dalšího trénování. Annu můžu určitě doporučit, my budeme v trénincích pokračovat i nadále :).

 8. Máme prvního pejska, kterého jsme si brali jako ročního z útulku. Anička nám od začátku pomáhala s jeho výchovou a už tři roky s ní trénujeme. Velmi mi vyhovuje její pozitivní přístup a metody, které jsou i zábavné. Anička dokáže vždy dobře poradit, je vidět, že psům rozumí a hodně toho ví o jejich životě i trénování. Udivuje mne, jak dobře umí odhadnout podstatu problému a najít vhodné řešení, navede vhodnými otázkami. Výborně se s ní spolupracuje. Díky ní jsem se naučila, jak pracovat s naším psem a dokáži teď lépe rozumět jeho potřebám. Jsem za její přístup a práci opravdu vděčná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *