Kurz pro štěňátka

Kurz pro štěňata ve věku od 3 do 10 měsíců

11.3.2019 – 29.4.2019

Kurz obsahuje teoretický seminář a 8 výcvikových lekcí, lekce trvá 55 minut a probíhá každé pondělí od 18h. na Letné – P7 u Špejcharu – https://mapy.cz/s/18iEI 

Začínáme teoretickým seminářem bez psů, který se ukuteční ve středu 6.3.2019 na adrese Ostrovského 3, Praha 5, od 17:30. Další lekce budou od 11.3.3019 probíhat již na Letné se psy a to každé pondělí od 18h. Vzhledem k státnímu svátku 22.4. lekce odpadne, ale bude náhradní hodina, která proběhne ve čtvrtek 25.4. od 18h.  

Cena: 1200 Kč, po odeslání přihlášky obdržíte na email číslo účtu, na který je potřeba zaplatit nevratnou zálohu ve výši 500 Kč. Zbytek částky přineste na teoretický seminář v hotovosti nebo pošlete na účet nejpozději týden před začátkem kurzu. Nahrazování lekcí není možné. Při neúčasti na některé z lekcí, se poplatek nevrací. Platbu lze pouze převést na náhradníka. O tom nás prosím informujte.

Náplň kurzu: úvodní teoretický seminář o principech učení, na lekcích se zaměříme na to, jak se naučit porozumět svému psovi, jak vybudovat dobrý vztah, jak naučit psa přemýšlet, jak to udělat, aby se na mě pes soustředil, když to potřebuji, základy poslušnosti: sedni, lehni, přivolání, odložení, základy chůze na vodítku, manipulace se psem, motivace, hry se psy a pro psy a uvidíme, kam až se dostaneme. 

Jak cvičíme: kurz je určen maximálně pro 3-4 účastníky, důraz je kladen na individuální přístup, proto některé cviky cvičí každý zvlášť, některé jsou skupinové. Celý kurz je veden pomocí pozitivní motivace, bez zbytečných trestů, nátlaku, ale na vzájemném porozumění a citu.

S sebou: nezapomeňte dobrou náladu, psa, nestahovací obojek, krátké vodítko (ne flexi), hodně pamlsků vysoké hodnoty, oblíbenou hračku, klikr (možno zakoupit na místě), misku s vodou, deku nebo pelíšek.  

Podmínkou jsou plně očkovaní a odčervení psi.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@treninkpsa.cz

Přihlášení:

Přihláška ke stažení ZDE