Hrátky s klikrem

Klikr trénink je vhodný pro všechny bez věkového omezení, kteří chtějí svého psa naučit zajímavé psí triky a zahnat nudu 😉 Pes by měl umět udržet nějakou chvíli pozornost a být motivovatelný.

Lekce klikr tréninku probíhají dle domluvy, jedna lekce trvá 55 minut. Cvičíme na Letné – P7 u Špejcharu – https://mapy.cz/s/18iEI

Co můžete očekávat: o čem je pozitivní motivace je, jak naučit psa přemýšlet a nabízet chování, jak motivovat psa a udržet jeho pozornost, hry na posílení vztahu mezi psem a páníčkem, různé triky jako například otočky, podávání pac, couvání, plazení, podávání předmětů a další, cviky pro lepší koordinaci, zvyšování sebevědomí, a dále záleží na Vašich přání 🙂

Jak cvičíme: lekce jsou určeny maximálně pro dva účastníky, velký důraz je kladen na individuální přístup, proto každý cvičí zvlášť, ostatní se dívají. Celý kurz je veden pomocí pozitivní motivace, bez zbytečných trestů, nátlaku, ale na vzájemném porozumění a citu.

S sebou: nezapomeňte dobrou náladu, psa, nestahovací obojek, krátké vodítko (ne flexi), hodně pamlsků vysoké hodnoty, oblíbenou hračku, klikr (možno zakoupit na místě), misku s vodou, popř. pelíšek.  

Podmínkou jsou plně očkovaní a odčervení psi.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@treninkpsa.cz